Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj

rozgałęźniki

Rozgałęźniki elektryczne

Rozgałęziacze (rozgałęźniki) zwiększają liczbę gniazdek elektrycznych, dlatego trzeba je dopasować do konkretnych potrzeb oraz wymogów sprzętowych. Ważne jest, by nie doszło do przeciążenia gniazdka. Rozgałęźnik musi być dopasowany do kontaktu, w jakim go umieścimy, a także do urządzeń, które chcemy podłączyć do prądu. Oznacza to, że gniazdka rozgałęźnika muszą mieć parametry odpowiednie do ich wymogów. Muszą też zgadzać się z natężeniem dostarczanego prądu.

Podział napięcia na kilka urządzeń odbiorczych

Rozgałęźnik służy do zastosowania w miejscach, w których z jednego źródła napięcia (zasilacza) trzeba doprowadzić zasilanie do kilku elementów odbiorczych. Pozwala podzielić napięcie w prosty i szybki sposób z jednego zasilacza na kilka urządzeń odbiorczych. W zależności od modelu rozgałęźnik może mieć zastosowanie m.in. jako podłączenie kilku urządzeń z jednym zasilaczem zakończonym wtykiem DC, złączka do montażu taśm LED czy przedłużenie przewodów zasilających.

Duża oferta rozgałęźników elektrycznych

W naszym sklepie dostępne są różne rozgałęźniki oraz złączki. Posiadają gniazdo zasilające o konkretnej średnicy z rozdzieleniem na kilka wtyczek zasilających.

Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie rozgałęźniki elektryczne do potrzeb – zachęcamy do kontaktu i skompletowania zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium