Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Producent

Listwy zaciskowe

Listwy zaciskowe

Listwy zaciskowe elektryczne to elementy, dzięki którym możliwa jest rozbudowa oraz rozdzielenie torów prądowych o różnym natężeniu. Mają one wiele zastosowań w elektryce, pozwalają też na łączenie przewodów w instalacjach LED.

Odpowiedni produkt to gwarancja poprawnie działającej instalacji elektrycznej. Listwy zaciskowe elektryczny to produkt często wykorzystywany w pracy każdego elektryka i elektroistalatora. Są wykonane z samogasnącego, termoplastycznego i uniepalnionego materiału.

Duży wybór listew zaciskowych

Listwy elektryczne łączeniowe to jedne z podstawowych elementów osprzęty instalacyjnego. Oferujemy m.in. listwy łączeniowe elektryczne wykonane z materiału niepalnego, które są odporne na wpływ wysokich temperatur. Służą one do montażu w puszkach instalacyjnych oraz rozdzielnicach. Najczęściej są dostępne w formie kilkunastu torów montażowych, ale można je łatwo podzielić nożem monterskim.  

U nas zamówisz dobrej jakości listwy zaciskowe elektryczne dedykowane do instalacji domowych, jak i przemysłowych, przeznaczone do różnych urządzeń. Listwy zaciskowe występują w różnych odmianach w zakresie mocowania.

Zobacz całą ofertę i złóż zamówienie na listwy zaciskowe – w razie wątpliwości służymy poradą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium