Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Przewody zasilające

Przewody zasilające

Bez przewodów zasilających nie można stworzyć żadnej instalacji oświetleniowej. Na to, jaki kabel wykorzystamy, wpływa wielość i rodzaj danej instalacji. Odpowiednio dobrany przewód zasilający ograniczy spadki napięć. Pamiętaj, że np. rodzaj taśmy LED decyduje o tym, jaki kabel będzie potrzebny.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przewodów zasilających renomowanych producentów – jak m.in. EMOS, ECW, Led line, Forever Light. U nas zamówisz wybrany przewód z wtyczką i włącznikiem, z uziemieniem, w kolorze czarnym albo białym (w zależności od aranżacji wnętrza), o różnej długości.

Przewód zasilający 2m

Standardowe przewody zasilające są 2-metrowe. Przewód zasilający z wtyczką o długości 2 metrów do przeznaczenia ogólnego jest najpowszechniejszym wyborem ze względu na jego uniwersalność i funkcjonalność. Będzie służył do wielu zastosowań niewymagających uziemienia o napięciu 230V – jak lampy, urządzenia ruchome i przenośne w pomieszczeniach i na zewnątrz, różne modele oświetlenia meblowego czy pokojowego.

Wybierz wysoką jakość w przystępnej cenie – skompletuj zamówienie i złóż je w naszym sklepie. Nasi fachowcy chętnie doradzą, co wybrać, w zależności od indywidualnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium