Promocje
szt.
Zasilacz LED 45W 12V DC 3,75A hermetyczny
64,78 zł 59,90 zł
szt.
Lampka nocna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu
35,90 zł 29,99 zł
szt.
Zasilacz LED 90W 12V 7,5A wtyczkowy POS Power
69,90 zł 64,90 zł
szt.
Taśma LED RGB 150SMD5050 PREMIUM IP20- 1m.
19,90 zł 14,90 zł
m.
Przewód OMY 2x1 300V - 1 metr
1,99 zł 1,44 zł
m.
Złączka do taśm LED 10mm 2 PIN typu +
3,19 zł 2,99 zł
szt.
Produkt dnia
Kariera

Dołącz do naszego zespołu w Tarnowie.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 SPRZEDAWCA / DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy - Tarnów

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie towaru do sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w oparciu o znajomość asortymentu
  • sporządzanie ofert
  • dbanie o wysoką jakość sprzedaży i obsługi klienta
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

    Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży oraz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • obsługa komputera i programów sprzedażowych
  • znajomość branży elektrycznej
  • nastawienie na najwyższe standardy w obsłudze i podejściu do klienta
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • orientacja na osiąganie wyników
  • silna motywacja do pracy

Kandydatom oferujemy:

- pracę na pełen etat (umowa o pracę)

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

- możliwość rozwoju

- wynagrodzenie podstawa + premia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres rekrutacja(at)led-hurt.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LED-HURT zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

WYSYŁAMY

Cenniki do pobrania