Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj

Akumulatory

Akumulatory

Baterie i akumulatory są używane w produktach przemysłu elektronicznego. Zasilają m.in. piloty, kamery, mały sprzęt gospodarstwa domowego. Jednak każda bateria ma swoją żywotność i potem staje się bezużyteczna. Oznacza to, że po wyczerpaniu kończy się okres jej eksploatacji. Alternatywą są akumulatory, które można ładować wielokrotnie, gdyż mogą one gromadzić energię elektryczną. Akumulatory też nie są wieczne, ich żywotność wynosi jednak od kilkuset do kilku tysięcy cykli ładowania.

Akumulatory GP

Powszechnie stosowane są m.in. akumulatory GP, wydajne źródła energii, które mają wiele zastosowań. Mogą być stosowane do wszystkich urządzeń, w których stosuje się tzw. „paluszki”, czyli zwyczajne baterie AAA – jak kamery czy aparaty fotograficzne. Do ich ładowania sprawdzą się właśnie ładowarki GP, które kupisz w naszym sklepie.

Wśród ich zalet jest gotowość do użycia, możliwość wielokrotnego wykorzystania, ładowanie bez efektu pamięci, przyjazne dla środowiska, do 70% energii po 5 latach od naładowania, jakość gwarantowana przez 1500 cykli ładowania.

Złóż zamówienie na wybrane akumulatory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium