Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Producent

Zmierzchu

Czujniki zmierzchu

Nowoczesny czujnik zmierzchu to automat zmierzchowy, czyli urządzenie automatycznie włączające i wyłączające oświetlenie o ustalonej porze dnia i nocy. Można go ustawić na dowolną godzinę, co bywa bardzo przydatne na przykład wieczorem, gdy nie ma nas w domu, albo w nocy, pod nieobecność domowników. Wpływa na bezpieczeństwo posesji, odstrasza potencjalnych złodziei, gdyż sprawia wrażenie, że jest ktoś w domu.

Czujniki zmierzchu to bardzo praktyczne urządzenia zarówno w przypadku instalacji oświetlenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego. To wygoda, ale także wyższy poziom bezpieczeństwa. Czunik zmierzchowy jest wygodnym rozwiązaniem, gdy zależy nam, by oświetlenie było zapalone przez kilka godzin albo przez całą noc. Rano czujnik automatycznie się wyłączy.

Jak działa czujnik zmierzchu?

Czujnik zmierzchu działa w bardzo prosty sposób, przy praktyczne i przydatne na co dzień. Automat zmierzchowy uruchomi oświetlenie za każdym razem, gdy poziom jasności spadnie poniżej określonego minimum. Jest wyposażony w fotorezystor, który odpowiada za analizę poziomu jasności oświetlenia. Gdy natężenie światła jest zbyt niskie, czujnik zmierzchu włącza przełącznik i uruchamia światło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium