Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Producent

System VARIANTE Tuya

System VARIANTE Tuya

Tuya to międzynarodowa firma działająca na rynku Internetu rzeczy (IoT) wspomaganego sztuczną inteligencją (AI). Produkuje m.in. moduły i usługi, które umożliwiają tworzenie inteligentnych produktów do Smart home. Tuya Smart WiFi wspiera wszystkie najpopularniejsze protokoły komunikacyjne – jak Wi-Fi czy Bluetooth. Za pomocą systemu Tuya można sterować m.in. oświetleniem, roletami czy ogrzewaniem z poziomu kontrolera, pilota albo telefonu.

Tuya – system Variante

Jej oferta jest bardzo bogata, ale w tej kategorii znajdziesz produkty z systemu Variante – zobacz dostępne w naszym sklepie kontrolery oraz piloty. Zamów nowoczesny kontroler RF WIFI TUYA VARIANTE o bardzo dużych możliwościach sterowania. Na przykład kontroler VARIANTE CCT służąc do sterowania taśmami MULTIWHITE™ oraz innymi o zmiennej temperaturze barwowej.

Kontroler Variante – łatwa obsługa Smart home

Kontrolerem można sterować za pomocą pilota VARIANTE drogą radiową w zasięgu do 20 m oraz z wybranego miejsca na świecie, wykorzystując dzięki Wi-Fi system inteligentnego zarządzania urządzeniami TUYA i bezpłatną aplikację SmartLife do sterowania urządzeniami automatyki domowej. Możliwa jest też opcja grupowania kontrolerów, dzięki czemu można sterować wieloma kontrolerami z danej grupy jednocześnie i przypisywać je do kilku stref.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium