Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Rodzaj mocowania
Kształt żarówki
Strumień świetlny
Kąt świecenia
Żywotność
Ilość cykli włącz/wyłącz
Napięcie zasilania
Współpraca z ściemniaczem
Klasa IP
Czas zapłonu
Power factory
Klasa energetyczna

MR11/GU11

Żarówka MR11/GU11

Żarówki LED MR11 są często stosowane jako wyjątkowo estetyczne oświetlenie sufitowe, punktowe lub meblowe. Żarówki MR11 są przystosowane do zasilania napięciem 12V, a GU11 – 230V. Warto je zamontować tam, gdzie zależy nam na jak najmniejszych rozmiarze źródła światła, ale też wysokiej jakości efekcie. Żarówki LED MR11 są uniwersalne i zwykle pełnią rolę oświetlenia dodatkowego lub dekoracyjnego, a przy tym zapewniają redukcję zużycia energii nawet o 90%.

Żarówka LED GU11 mają średnicę 35mm i kierują strumień świetlny w dół. Są montowane poprzez przekręcenie, na tak zwany „zatrzask”. Ponadto są one przystosowane do pracy na napięciu 230V i sprawdzają się w dekoracyjnych oprawach, np. w oświetleniu punktowym i meblowym.

Żarówki MR11/GU11 i oprawki sufitowe

Do montażu żarówek LED GU4 oraz GU11 o średnicy 35 mm służą oprawy sufitowe. To popularne oświetlenie punktowe pod żarówki MR11 oraz GU11, idealne do małych pomieszczeń. Sprawdzą się one we wnętrzach mieszkalnych, ale też w sklepach, lokalach gastronomicznych czy jako dodatek dekoracyjny podkreślający konkretne miejsce.

GU11/MR11 – idealne dekoracyjne oświetlenie

Żarówki LED MR11 i GU11 wyróżnia m.in. wysoka jakość, energooszczędność, żywotność oraz estetyczny wygląd. Doskonale sprawdzą się one jako oświetlenie dekoracyjne – zdecydowanie podnoszą walory estetyczne wnętrza i dodają mu charakteru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium