Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Barwa światła
Napięcie zasilania (DC)
Typ diody LED
Ilość diod (chip) LED / 1m
Kąt świecenia
Szerokość taśmy
Możliwość ściemniania
Kolor podłoża
Ilość cykli włącz/wyłącz

RGB digital

Taśmy RGB digital

Jeśli szukasz taśm RGB digital, w naszej hurtowni znajdziesz ich duży wybór. Proponujemy taśmy LED RGB takich producentów jak między innymi Polux czy LED line. Nowoczesna taśma LED RGB gwarantuje ciekawe, wielokolorowe możliwości świecenia i oryginalne efekty. Pozwala na wiele możliwości – przy jej wykorzystaniu ogranicza tylko wyobraźnia i kreatywność.

Taśmy RGB digital – jak to działa?

Taśma RGB digital została zbudowana z wydajnych diod LED. Pozwala to uzyskać różne efekty świetlne w zależności od Twoich oczekiwań, pomysłów czy od typu aranżacji i pomieszczenia. Efekty taśm ledowych RGB digital zostały oparte na przepływie kolorów.

Każdy moduł taśmy posiada specjalny chip, który odpowiada za sterowanie i za konkretne efekty – na przykład ściemniana i rozjaśniana. Taśma RGB digital pozwala stworzyć wielobarwne widowisko. Wybór programów pozwala sterować efektami świetlnymi. Taśma może świecić wybranym kolorem lub kilkoma barwami.

Taśmy RGB digital – zastosowanie

Taśmy LED RGB sprawdzają się m.in. w aranżacjach wnętrz, a także w branżach marketingowej, reklamowej, usługowej i rozrywkowej. Jest dobrym wyborem do witryn sklepowych, klubów, pubów, ale także w reklamach i na banerach. Taśma pozwala przygotować ciekawe wielobarwne spektakle światła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium