Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Filtruj
Filtruj
Producent

Narzędzia

Narzędzia

W tej kategorii zebraliśmy różne narzędzia, które mogą okazać się niezbędne podczas wykonywania różnych prac w domu czy w warsztacie. Prezentujemy tutaj takie artykuły jak między innymi śrubokręty, próbniki i testery napięcia, a także narzędzia wielofunkcyjne. Będą praktycznym elementem wyposażenia skrzynki z narzędziami.

Próbnik, tester napięcia, śrubokręt – 3w1

Polecamy wskaźnik obecności napięcia od 100 do 250V AC o różnej długości – m.in. 140 mm czy 190 mm. Uniwersalny próbnik i tester napięcia 12-250V pozwala na pomiar napięcia stałego i przemiennego w zakresie od 12V do 220V. Umożliwia wykrycie napięcia na przewodach elektrycznych. Posiada też czytelny wyświetlacz LCD. Tester umożliwia dwie metody pracy – kontaktową i indukcyjną (bezkontaktową). Częstotliwość wykrywanego napięcia: do 500 Hz.

Narzędzia do prac domowych oraz w warsztatach rzemieślniczych

Wybrane modele mają diodę neonową sygnalizacyjną, izolowany na całej długości trzpień oraz płaski grot. Urządzenie nie potrzebuje baterii. Sprawdzi się w gospodarstwach domowych i w pracach hobbystycznych, ale także do zastosowań profesjonalnych w warsztatach rzemieślniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium