Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

LAMPKI CZOŁOWE, CZOŁÓWKI

Lampki czołowe, czołówki

Lampki czołówki zyskują coraz większą popularność. Są to w praktyce wydajne i praktyczne latarki mocowane na czole lub kasku za pomocą specjalnych pasków. Mają szereg zalet, przede wszystkim zapewniają swobodę, gdyż nie zajmują rąk. Generowane przez nie światło pokrywa się z kierunkiem zwrócenia głowy, co przydaje się podczas różnych prac, montażu czy uprawiania sportu. Jej główną zaletą jest bezproblemowa obsługa. Latarki czołowe mają ważną zaletę – ich użytkownik ma wolne ręce.

Duży wybór czołówek

Najważniejszym elementem lampy czołowej jest źródło światła – najpopularniejsze są czołówki wykorzystujące diody LED. Latarka czołowa z tylnym czerwonym światłem sprawdzi się podczas treningu wieczorem – np. biegania czy wycieczki na rowerze. Można też zabrać ją na wyprawę w góry, camping czy po prostu mieć zawsze w samochodzie. Jeśli nagle okaże się, że musisz wymienić koło, będzie niezastąpiona.

Latarka czołowa przydaje się też podczas remontu, montażu różnych elementów czy sprzętów w domu czy naprawy różnych usterek. Do wyboru jest wiele czołówek – polecamy m.in. model z dwoma rodzajami diod oraz z czerwonym światłem z tyłu. Dioda XP-E emituje intensywne światło, a dioda COB rozproszone i szerokie – obie doskonale się uzupełniają. Warto też postawić na czołówkę z bezdotykową obsługą za pomocą czujnika ruchu.

Niezależnie od tego, czy będziesz korzystać z lampy czołówki w pracy, czy w trakcie uprawiania sportu albo aktywności turystycznych, doskonale oświetli przestrzeń. Jest wygodna, niewielka, lekka i kompaktowa. Zobacz całą ofertę i złóż zamówienie na latarkę czołową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium