Natychmiastowa wysyłka

Darmowa dostawa od 300 PLN

Ponad 10 lat na rynku

Gniazdko bezprzewodowe WiFi Tuya fotowoltaika 260V z funkcją pomiaru zużycia energii

- częstotliwość WiFi:   2,4GHz

 

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: WP2+
Producent: RTX

SMART HOME - TUYA

Cena: 79,90 zł 79.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Zdalnie sterowane gniazdko bezprzewodowe WiFi Tuya fotowoltaika z funkcją pomiaru zużycia energii do 260V

Przedstawiamy inteligentne gniazdko RTX Fotowoltaika z funkcją WiFi i pomiarem energii. To idealne rozwiązanie dla instalacji fotowoltaicznych, umożliwiające ciągłą pracę falownika przy napięciach do 260V AC.

Gniazdko umożliwia pomiar napięcia oraz automatyczne załączanie napięcia do 260V AC. Dzięki temu, można zdalnie kontrolować zużycie energii oraz sterować pracą urządzeń z dowolnego miejsca na świecie. Maksymalna moc urządzenia wynosi 3680W (16A).

Aplikacja Tuya/Smart Life dostępna dla systemów Android oraz iOS umożliwia łatwą instalację i obsługę gniazdka. Dodatkowo, urządzenie współpracuje z systemem Google Home oraz Amazon Alexa, umożliwiając sterowanie głosem po powiązaniu z tymi platformami.

Gniazdko umożliwia również archiwizację danych zużycia energii. Dzięki temu, można w pełni wykorzystać możliwości domowej elektrowni. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do pracy w systemach fotowoltaicznych, umożliwiając obniżenie napięcia w domowej sieci zasilania z instalacją fotowoltaiczną.

Jedną z funkcji gniazdka jest automatyczne załączanie urządzeń (jak bojler, klimatyzacja lub grzałka) po przekroczeniu ustawionego poziomu napięcia. Dzięki temu, napięcie spada, a produkcja prądu przez falownik jest nieprzerwana.

Gniazdko wytrzymuje wzrost napięcia powyżej 230VAC aż do 260VAC. Urządzenie umożliwia także bieżącą kontrolę zużycia energii przez podłączone urządzenia. Dane pomiarowe są zapisywane na serwerze Tuya w ujęciu dziennym, miesięcznym oraz rocznym.

Urządzenie umożliwia również konfigurację stanu po zaniku zasilania. Można ustawić powrót do stanu jak był przed zanikiem, włączone lub wyłączone gniazdko.

Dodatkowe funkcje gniazdka to blokada przed dziećmi, konfigurowane podświetlenie przycisku oraz obsługa głosowa. Po powiązaniu z aplikacją Tuya Smart Life z kontem Google Home lub Alexa, można sterować urządzeniem za pomocą komend głosowych.

Gniazdko jest kompatybilne z aplikacją Tuya Smart, która jest jedną z najpopularniejszych wśród urządzeń IoT (internetu rzeczy). Aplikacja ta działa w języku polskim i umożliwia dodawanie i sterowanie różnymi urządzeniami inteligentnymi dostępnymi w ofercie sklepu.

Specyfikacja techniczna gniazdka:
Protokół WiFi: 2,4GHz
Moc: 3680Watt
Zasilanie: sieciowe od 85-230V AC, maksymalnie 260V AC
Typ anteny: wbudowana
Waga netto: 70g
Wymiary: 62x77mm

Dane techniczne

Protokół łączności Tuya
Zasilanie 230V, max260V
Klasa IP IP20
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium